Good in its natre

Recepty

K snídani, na oběd i večeři. Jako dezert i večerní svačina. Inka je dobrá během jakékoliv denní doby. Sníte o chvilce jen pro sebe? Chcete překvapit své blízké rostlinným dezertem nebo jedinečnou přírodní obilnou kávou? Nebo snad hledáte nápad na využití sezónního ovoce a zeleniny? Popusťte uzdu své fantazii, nechte se inspirovat jedinečnou chutí našich obilných káv a připravujte si osvědčené recepty každý den. Nebo si možná vytvoříte svůj vlastní?

Obilné kávy

Přirozeně dobrá Inka v sobě spojuje obilné s chutným a přírodním: příjemnou chuť, jemné aroma a lahodnou pěnu. V našich domovech nás již mnoho let provází během rodinných chvil každý den, od rána do večera.

Inka jakožto lídr v segmentu obilných káv neustále rozvíjí svou produktovou nabídku s myšlenkou na jejich „dobrotu“ - zaměřuje se na zajištění jejich přírodního původu, vysoké kvality, výborné chuti a dobrých nutričních vlastností.

Historie

Když v roce 1971 navrhli polští vědci recepturu rozpustné obilné kávy Inka, nikdo nepřipouštěl, že se stane až tak populární. Znají ji všichni napříč generacemi. Tato jemná obilná káva, 100 % jejíhož složení tvoří přírodní ingredience, si získala srdce spotřebitelů nejen v Polsku, ale stala se uznávanou také v jiných zemích světa. Podívejte se, jak se v minulosti proměňovala její balení...

This website uses cookies to improve your user experience. You can manage cookies settings in the options of your web browser. Click on ‘I agree’ button, and this box will not appear again.

I agree