O značce

Inka je značkou s dlouhou tradicí a recepturou, která se od prvopočátků své existence nezměnila. Je spojována s přírodním původem, zdravým složením a kultivací domácích zvyklostí.

Inka je ve své podstatě dobrá. Toto strategické heslo společnosti, které je používáno jako slogan v jejích sděleních, dokonale vystihuje její hodnoty. Inka v sobě spojuje přírodní původ, pozitivní účinek na organismus a příjemnou chuť. Nabízí spotřebitelům pocit péče o sebe i o blízké osoby, pocit bezpečnosti. Výrobky značky Inka jsou adekvátně přizpůsobeny potřebám moderního spotřebitele a zaručují dvojí potěšení – z hlediska chuti i zdravotní prospěšnosti.

Úspěch společnosti je, bezpochyby, důsledkem zkušeností, znalostí, respektu k mnohaletým tradicím i péče, s jakou společnost přistupuje k potřebám zákazníků. Toto potvrzují prestižní ocenění, které dokládají aktivní přístup společnosti k sebezdokonalování, neustálému zvyšování kvality a vysokým evropským standardům.

Pro zajištění snadnějšího používání využívají tyto internetové stránky soubory cookies (tzv. koláčky). Nastavení souborů cookies můžete spravovat prostřednictím vašeho internetového prohlížeče. Klikněte na „Souhlasím”, aby se tato informace dále nezobrazovala.

Souhlasím